3. kerület vízszerelő Óbuda vízvezeték szerelés

 TURZA LÁSZLÓ – VÍZVEZETÉK-SZERELÉS

+36 20-988-58-21

+36 1-256-10-52

 

Csaptelepek, mosdók, kádak, WC-k cseréje, javítása.

Mosogatók szakszerű bekötése.

27 éves szakmai rutinnal vagyok vízszerelő.

Kulturált megjelenéssel rendelkezem.

Kisebb munkákat, javításokat is vállalok!

DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS RÖVID HATÁRIDŐVEL,

GARANCIÁVAL!

 

vízszerelés, vízvezeték szerelő

Dugulás-elhárítás, csatornakamerázás, csőtörés műszeres bemérése, javítása. WC-k, csapok, víz- és lefolyócsövek szerelése, fagycsapok cseréje ásással, hétvégén is.

 

vízvezeték szerelés.

Hasznos tanács:

Amennyiben rendellenességet (szivárgást, csepegést, furcsa zajokat) tapasztal vízvezeték hálózatában, ne késlekedjen, előzze meg a nagyobb bajt és keressen meg bennünket. Az idejében felfedezett probléma megoldása kisebb költséggel és munkával járhat.

 

Mennyi ideig tart a duguláselhárítás ?

Válasz: Minden probléma más időintervallum alatt oldható meg, de elmondható, hogy egy jó képzett szakember, korszerű felszerelés birtokában nagyon gyorsan, akár fél órán belül megbirkózik egy konyhai, vagy fürdőszobai dugulással. A kültéri dugulások, azonban több órát is igényelhetnek.

 

Milyen gyakran kell duguláselhárítást végezni ?

Válasz: Alap esetben csak akkor, ha eldugult a lefolyó, de fejlett országokban, prevenciós célzattal 1-2 évente ki szokták hívni a duguláselhárító szakembert és átspiráloztatják, átmosatják a nagyobb rendszereket.

Jó tanácsok:

1. Mosogató gépünkbe felváltva használjuk a tablettát és a folyékony mosogatószert. (De inkább a folyékony gépi javasolt)
2. A kézi mosogatásnál ne használjunk sűrű fehér, úgynevezett kézkímélő, balzsamos mosogató szert. Inkább a sárga színű hígabbat használjuk.
3. Padló összefolyónkat és szifonjainkat legalább 3-6 havonta takarítsuk ki a lerakódásoktól.
4. A WC. csésze nem szemetes, ezért soha ne dobáljunk bele ételmaradékot vagy háztartási hulladékot.
5. Műanyag WC. illatosítót ne használjunk, mert könnyen lecsúszhat és hatalmas dugulást okozhat. Inkább az öntapadós, lassan olvadós változatot használjuk.
6. Zuhanytálcánk és fürdőkádunk lefolyócsonkját havonta ellenőrizzük és tisztítsuk, ha szükséges.
7. Apró lyukú műanyag lefolyó szűrőt csak indokolt esetben használjuk, (hajmosásnál) mert jelentősen csökkenti az átáramló víz mennyiségét, és a lefolyó öntisztulását.
8. Könnyebb, vékonyabb, szakadósabb, a vízben jobban oldódó toalettpapírt használjunk, ami nem tud csomókba összeállni és megtapadni a lefolyóvezetékben.
9. Lefolyóinkat havonta tartsuk karban: a legjobb az ecetes – forróvizes átöblítést, mosogatónál és mosdónál is.

3. kerület vízszerelő

3. kerület víz- csatornakiépítés és szerelés