garázskapu

Kaputechnika XVII. kerület garázskapuk Rákosmente

  • Kaputechnika 17. kerületi garázskapuk

    +36 1-421-00-71

    +36 30-921-35-60

    Honlap: szuros-team.com

    Honlap: kapu-technika.hu

     

    • Lakossági és ipari szankcionált kapuk, széles méret-, szín- és minta választékban – rövid gyártási határidővel. Billenőkapuk, redőnykapuk, gyors járású kapuk, lapozó kapuk, PVC lengőajtók, portálajtók, szalagfüggönyök, rámpa kiegyenlítők. Kapunyitó motorok lakosság, ipari és társasházi felhasználáshoz. Karos- és láncos sorompók, parkolóőrök, forgalmi korlátozók, beléptetőn- parkoló rendszerek. Ajtófékek, ajtóbehúzók, vasalatok.
    • Úszókapuk, ipari kapuk, kertkapuk gyártása, szerelése, automatizálása. Kapumozgató automatikák forgalmazása. Lépcsők, korlátok, rácsok, kerítések, egyéb egyedi acélszerkezetek gyártása. Görgőcsoportok, “C” sínek.
  • 1206 Budapest határ út 90.
    • Szűrös Kapucenter - 18. kerület
    • Kaputechnika és Garázskapuk, 17. kerület

 

Kaputechnika XIII. kerület garázskapuk Angyalföld

Garázskapu Székesfehérvár Kaputechnika Székesfehérvár

MESZ-TOR Kft. Székesfehérvár

Garázskapu Székesfehérvár Kaputechnika Székesfehérvár

8000 Székesfehérvár, Berényi út 81.

+36 22-331-332 (fax is)

+36 20-977-09-07

+36 20-977-09-76

 

Lakossági és ipari szekcionált kapuk, toló és nyíló motorok, sorompók, gyorskapuk, automata üvegajtók, távirányítók, vezérlések, vevők és egyéb kaputechnikai kiegészítők széles választékával várjuk kedves ügyfeleinket.

 

MESZ-TOR Kft. – 1 megbízható kapuspecialista!

 

Garázskapu Székesfehérvár Kaputechnika Székesfehérvár

Székesfehérvár

Szentendre kamera Szentendre térfigyelő kamera

DRFix – Szentendre kamera

Szentendre kamera rendszer telepítése, szentendre térfigyelő kamera telepítés.

+36 20-206-09-63

Szentendre

Email:

Honlap: drfix.hu

 

Kamera – Szentendre

 

Szolgáltatásaink

  • Kamerás megfigyelőrendszerek kivitelezése távoli eléréssel
  • Behatolásjelző rendszerek távfelügyeletre kötése
  • Informatikai rendszerek kivitelezése
  • Beléptető rendszerek kivitelezése
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerek javítása, szervizelése, karbantartása
  • Elektronikus biztonságtechnikai rendszerek káresemények helyreállítása (villámkár, elemi kár, betörés, stb.), eseti javítása, szakvéleménnyel
  • Kapumozgató motorok, sorompók telepítése, javítása, karbantartása

Leggyakrabban vezetékes rendszerek kerülnek kiépítésre, de előfordulhat hogy már kivitelezhetetlen a kábeleknek. Szentendre kamera telepítés.

 

Egyre nagyobb teret hódítanak a rádiós és hibrid lakásriasztó rendszerek. De még mindig a vezetékes (kábeles) lakásriasztók azok, melyek a leggyakrabban kiépítésre kerülnek az ingatlanokban.

 

Talán a több éves megbízhatóság és ismeretség az oka, hogy a vezetékes rendszerekben bíznak meg a tulajdonosok. Kisebb ingatlanok, lakások, üzletek védelmére ajánlott a vezetékes riasztórendszer kiépítése. Illetve azoknál az épületeknél, ahol a riasztó kábelezés már elkészült, vagy felújítás alkalmával beépítésre került a villanyszerelési munkálatok során.

 

Természetesen ott is megoldható a vezetékes riasztó kiépítése, ahol ez nem történt meg. Ebben az esetben ha megoldható a padlástérben, vagy álmennyezetnél történik a kábelek elvezetése. Valamint a látható helyeken kábelcsatornában történik a vezetékezés.

 

Többféle típusú rendszert ajánlunk, mint kültéri-, mint beltéri védelem esetén a vezetékes riasztórendszereknél. Legelterjedtebbek a DSC, PARADOX (kanadai gyártmány), valamint a PYRONIX (angol gyártmány). Ezek a típusok rendelkeznek a szükséges MABISZ minősítéssel. A többéves fejlesztéseknek és teszteléseknek köszönhetően, a legmegbízhatóbb, pontos és téves riasztások mentes működést tudják biztosítani. A termékcsaládok érzékelői (mozgás, nyitás, üvegtörés, füst, kültéri infrasorompó) igen sokrétű felhasználási lehetőséget nyújtanak.

Kamerás megfigyelő rendszerek

Manapság a kamerás megfigyelőrendszerek kiépítése az elektronikus védelem egyik legmodernebb formája. Ezek a kamerák ma már igen jelentős szerepet játszanak a hétköznapi bűnelkövetések során, hiszen egyrészt visszatartó erejük van, másrészt nagyban segítenek a bűnelkövető azonosításában.
Azokon a helyeken, ahol térfigyelő kamerák találhatók, nagymértékben csökkent a bűnelkövetések száma. Régen az ipari területeken, pénzintézetekben volt elterjedt a használatuk, de napjainkban már egyre többször kerül kiépítésre magán ingatlanokban is.
Az elmúlt évek során jelentősen csökkent a kamerák kiépítési költsége, ugyanakkor komoly technológiai fejlődésen estek át. A legtöbb digitális rögzítő kamera rendelkezik beépített hálózati eléréssel, ami lehetővé teszi, hogy bárhonnan, akár okostelefonunkon keresztül is rá tudjunk nézni a kamera képére, továbbá régebbi felvételek visszanézésére is alkalmas.

 

Szentendre kamera Szentendre térfigyelő kamera

 

A kamera rendszerek tervezésén, kiépítésén, bővítésén és javításán túl az alábbi szolgáltatásokkal állok rendelkezésére:

Riasztó,

Kaputechnika,

kódos beléptető rendszerek

kártyás beléptető rendszerek,

ujjlenyomatos Beléptető rendszerek,

Elektromos kapuk,

Kaputelefon,

Okos otthon,

Tűzjelző,

Tervezés, telepítés, bővítés, javítás

 

Riasztó – Szentendre

Magamról

Több mint 10 éves tapasztalattal vállalom az alábbi rendszerek telepítését és beüzemelését: kamerás megfigyelőrendszer, riasztórendszer, beléptető rendszer, tűzjelző rendszer telepítése, kiépítése valamint távfelügyelete. Budapesten és körzetében egyaránt állok rendelkezésére. Riasztórendszert, kamerarendszert, beléptető rendszert, tűzjelző rendszert szeretne vásárolni, vagy beszereltetni Budapesten és környékén? Szeretné otthona, családja, üzlete biztonságát növelni? Forduljon hozzám bizalommal és kérjen ingyenes árajánlatot!

Riasztó és tűzjelző rendszerek

Az egyre romló közbiztonság miatt mind fontosabb szerepet kap életünkben a személy- és vagyonvédelem. Napjainkban a térfigyelő kamerákon túl a vezetékes (kábeles) lakásriasztók azok, melyek a leggyakrabban megtalálhatók az ingatlanokban, de egyre nagyobb teret hódítanak a rádiós és hibrid lakásriasztó rendszerek is.
Kisebb ingatlanok, lakások, üzletek védelmére ajánlott a vezetékes riasztórendszer kiépítése. Ez megoldható olyan épületeknél, ahol a riasztó kábelezés már elkészült, vagy felújítás alkalmával beépítésre került a villanyszerelési munkálatok során és ott is kiépítésre kerülhet, ahol ezek még nem történtek meg.
A riasztó rendszerek területén szerzett széleskörű tapasztalataimat felhasználva személyre szabottan tervezem meg ügyfeleim riasztó rendszerét.

 

Kaputechnika – Szentendre

Elektromos kapuk és kaputelefonok

Ma már nem luxus a kényelem és a biztonság. Nem kell kiszállnia az autóból, hogy kinyissa a kaput. Csak nyomja meg a távnyitót, vagy a mobilja garázsnyitó gombját, és a kapu nyílik, majd záródik. De nem kell nélkülöznie a kaputelefon segítségével történő zárnyitás élményét sem.
Budapesten és környékén vállalom szárnyas-, toló- és garázskapuk, valamint kaputelefonok telepítését, javítását illetve karbantartását is. Szolgáltatásaim közül minden igényre kínálok megoldást.

 

Szentendre

Szentendre kamera Szentendre térfigyelő kamera

Szentendre kamera Szentendre térfigyelő kamera

 

Szentendre kamera Szentendre kamerás megfigyelő rendszer

Riasztó Szentendre riasztórendszerek Szentendre

Szentendre kaputechnika Szentendre elektromos kapu

Székesfehérvár ajtó-ablak

Székesfehérvár ajtó-ablak

Ablakunk Kft. Székesfehérvár – ajtó-ablak

Székesfehérvár ajtó-ablak

8000 Székesfehérvár, Hadiárva u. 10.

+36 22-501-044

+36 70-288-96-60

Honlap: www.ablakunk.hu

 

A bemutatóterem nyitva tartása:

H–P: 8:00 – 16:00

 

Székesfehérvár ajtó-ablak

Műanyag nyílászárók

redőnyök

reluxák

szúnyoghálók

külső és belső párkányok

ipari és garázskapuk

forgalmazása és szerelése.

 

Műanyag ablakok

A nyílászáró manapság már nem csak azt a célt szolgálja, hogy fényt engedjen be a lakásunkba, hanem szigetelő funkciókat is ellát.

Éppen ezért fontos olyan ablakokat választanunk otthonunkba, ami mindkét funkciót ellátja. A műanyag ablakok ilyenek, hiszen megfelelően illeszkednek, és nem engedik ki, vagy be a hőt. Míg a fa ablak ugyan esztétikus, de nem olyan tartós, mint a műanyag testvére. A fa egy idő után vetemedni kezd, amiből az következik, hogy az ablakkereten rések keletkezhetnek, ahol a szellő kedvére járkálhat ki-be, és ez az, ami a mi fűtésszámlánknak sem tesz jót.

Cégünk olyan műanyag ablakokat kínál eladásra, amelyek nemcsak esztétikusak, hanem környezetkímélőek, és a szigetelésük is kiváló, mindemellett minden színigényt ki tudunk elégíteni 40 féle fóliánknak köszönhetően. Amennyiben kérése van, az oldalon felsorolt elérhetőségeink bármelyikén felteheti. Tekintse meg terméklistánkat, válassza ki az Önnek megfelelő műanyag ablakokat, és forduljon hozzánk bizalommal!

Székesfehérvár ajtó-ablak

 

Alumínium nyílászárók

Az alumínium szerkezet elegáns és az igényekhez teljes mértékben alkalmazkodó mestermű. A legszélesebb körben és felhasználási területen készülnek alumínium nyílászárók.

 

Bejárati ajtók

A bejárati ajtó az egyik legnagyobb igénybevételnek kitett nyílászáró az épületen, ezért a gyártók ezt a típusú nyílászárót szélesebb szárny- és tokprofillal gyártják. Természetesen az ajtónak esztétikai és biztonsági szerepe is van, ezért a bejárati ajtó az egyik legváltozatosabban megrendelhető szerkezet a műanyag nyílászárók közül. Az alábbiakban szeretnénk egy-két példán át megmutatni azt, hogy milyen sokfajta lehetőség közül válogathatunk.

 

Székesfehérvár ajtó ablak

Székesfehérvár ajtó-ablak

 

Emelő-toló ajtók

SYNEGO profilból készült emelő-toló ajtókkal az Ön otthona meleg, kényelmes és biztonságos.

 

Garázskapuk

Házunk egyik legfontosabb nyílászárója a garázskapu. Nagy felülete jelentõsen meghatározza otthonunk küllemét. Mivel ez a ház talán legnagyobb mozgó szerkezete, ezért kiemelt jelentõsége van megbízható mûködésének is. Kényelmi szempontból egyre fontosabb az automata kapunyitó, melynek köszönhetõen elég csak a garázsban kiszállni autónkból.

 

Ipari kapuk

A szekcionált ipari kapu kiforrott konstrukció, melyek üzemek, szervizek, raktárak, társasházi teremgarázsok, kereskedelmi és ipari létesítmények minden fajta ipari kapuval kapcsolatos igényeinek tudnak megfelelni.

 

AblakuNK - Nyisson velünk!

Székesfehérvár ajtó-ablak

 

ÁRNYÉKOLÁSI TECHNIKÁK AJTÓHOZ ÉS ABLAKHOZ

Székesfehérvár

 

Redőnyök

A megfelelő árnyékolásnak pontosan akkora jelentősége van, mint egy nyílászáró kiválasztásának.

Redőnyök széles választéka minden ablak típushoz.

 

Egyéb árnyékolók

Karos napellenző

Reluxa

Roletta

Zsaluzia

 

Szúnyoghálók

Fix szúnyogháló ablakra

Rolós szúnyogháló

Szúnyogháló ajtó

 

Székesfehérvár ajtó-ablak Székesfehérvár árnyékolástechnika

ajtó ablak Székesfehérvár árnyékolástechnika

 

Székesfehérvár ajtó-ablak

Székesfehérvár

 

https://kezikonyvunk.hu/ablakunk-sz%c3%a9kesfeh%c3%a9rv%c3%a1ron-ablak-sz%c3%a9kesfeh%c3%a9rv%c3%a1r/

Kapos Kapu Garázskapu, kaputechnika Kaposvár

  • +36 82-512-070
  • +36 20-479-69-58
  • 7400 Kaposvár, Guba Sándor u. 12.
  • Honlap: http://www.kaposkapu.hu/
  • Email: kaposkapu@kaposkapu.hu

    Szolgáltatások:

    •Kapuautomatizálás
    •Szerviz
    •Helyszíni felmérés
    •Szaktanácsadás
    •Ajánlatadás
    •Forgalmazott termékek beszerzése, karbantartása
    •Energetikai tanúsítás
    •Kovácsoltvas kerítések gyártása
    •Vasszerkezetek gyártása

    HÖRMANN hivatalos viszonteladói partner.

    Kapos Kapu Garázskapu, kaputechnika Kaposvár

    Kapos Kapu Garázskapu, kaputechnika Kaposvár