ANGÉLA SZÉPSÉGSZALON – XIII. kerület
13. kerület szépségszalon XIII. kerületben
1134 Budapest, Visegrádi u. 66.
KOZMETIKA:
GYÓGYPEDIKŰR:
(diabeteszeseknek is)
13. kerület szépségszalon XIII. kerületben
1134 Budapest, Visegrádi u. 66.
(diabeteszeseknek is)
12. kerület pedikűr
Tisser Lilla: +36 30-479-48-90
Lábunk ápolása évszaktól függetlenül nagyon fontos, hiszen a lábaink viselik a legnagyobb terhelést, testünk teljes súlyát hordják. A pedikűr nem csak a láb szépségét, de annak egészségét is megóvja. Gyakori probléma a körmök benövése, körömágy gyulladás, vastag bőrkeményedések, tyúkszemek kialakulása. Rendszeres pedikűrözéssel elkerülhetőek, illetve kezelhetőek ezek az alattomos és fájdalmas problémák, melyek az ortopédiai okokon felül sokszor az otthoni helytelen pedikűrözések során alakulnak ki.
A pedikűr a kismamáknak is nagyon fontos! Az édes teher élettani és ortopédiai változásokkal is jár, továbbá gond szokott lenni, hogy a leendő anyukák már nem érik el kényelmesen a lábfejüket.
Az esztétikai, közérzeti és egészségi javulás, amit a pedikűr után tapasztal, biztosan hatással lesz mindennapjaira. A kezelés ideje alatt kényelmes, kimondottan erre a célra fejlesztett pedikűr székünkben pihenhet, ellazulhat.
Sokan félve keresik fel a pedikűröst az első alkalommal, fertőzésektől vagy fájdalmaktól tartva. Forduljon hozzám bizalommal! A munkám során különös figyelmet fordítok az állandó sterilizálásra, és nem okozok felesleges fájdalmat kapkodással, figyelmetlenséggel a pedikűr során.
– esztétikai pedikűr
– gyógypedikűr
– benőtt köröm kezelése
– tyúkszem eltávolítás
– bőrkeményedés eltávolítás
– KÉZÁPOLÁS
12. kerület pedikűr XII. kerületben pedikűrös
Kezünk és körmeink nagyon sokat elárulnak rólunk! Nap, mint nap ki vannak téve különböző vegyszereknek, munkahelyi ártalmaknak és az időjárás viszontagságainak, ezért folyamatos ápolást igényelnek. Nagyon fontos a szép és ápolt köröm az élet minden területén, hiszen a kezünk mindig szem előtt van! Minden kapcsolat első lépese egy kézfogás. Sok múlhat kezei ápoltságán egy állásinterjún, egy tárgyaláson vagy akár egy randevún. Meglátja, sokkal jobb lesz a közérzete és magabiztosabbnak fogja érezni magát, ha kezei ápoltak és körmei teljes fényükben ragyognak! Pedikűr és manikűr szolgáltatások a 12. kerületben.
Szépüljön Lillánál!
kézápolás, lábápolás, pedikűr, manikűr, géllakk, körömápolás
Kiss Margit: +36 20-353-06-53
Budapest IV. kerület, Király utca 1.
– Árpád üzletház mögött – az optika mellett
SZOLGÁLTATÁSOK:
Műköröm
Műszempilla
Hajhosszabbítás
Szerettel várjuk kedves vendégeinket!
Benőtt köröm, szemölcs, tyúkszem, diabéteszes láb kezelése,
Gyógypedikűr, esztétikai pedikűr, gombás körmök kezelése
Kényeztesse lábát egy professzionális pedikűrrel a 14. kerületben! A lábak is megérdemlik a törődést, és nálunk nemcsak szépítjük, hanem egészségesebbé is tesszük őket! Szakszerű pedikűr szolgáltatásaink garantáltan frissítő hatással lesznek, legyen szó esztétikai kezelésről vagy orvosi pedikűrről.
Ne hagyja, hogy a lábai szenvedjenek! Szánjon időt a kényeztetésre, és hozza el őket szalonunkba egy igazi pedikűr élményre!
Sokan félve keresik fel a pedikűröst az első alkalommal, fertőzésektől, fájdalmaktól tartva. Forduljon hozzám bizalommal! A munkám során különös figyelmet fordítok az állandó sterilizálásra, és nem okozok felesleges fájdalmat kapkodással, figyelmetlenséggel.
Az esztétikai, közérzeti és egészségi javulás, amit a pedikűr után tapasztal, biztosan hatással lesz mindennapjaira. A kezelés ideje alatt kényelmes, kimondottan erre a célra fejlesztett pedikűrszékünkben pihenhet, ellazulhat.
SzErika Kozmetika Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Rákóczi u 33.
Facebook: Sztikné Magyar Erika; SzErika Szépségszalon
Kézápolás, manikűr
Géllakk
Erősített géllakk
Műkörömépítés (zselével, porcelánnal vagy acryllal)
Lábápolás, pedikűr
Callux pedikűr (cukorbetegeknek is!)
Problémás láb ápolása
Körömkorrekció
Szépségtanácsadás
Szempillaépítés
Szemöldök és szempilla festés
Fül-, orr- és köldöklyukasztás
Gyantázás
Egyéb kozmetikai kezelések
Székesfehérvár kozmetika
A kozmetika kifejezés a görög cosmeo szóból származik, jelentése: szépít, ékesít. E szakma egyidős az emberiséggel – szerepe a mai korban az előnyös vonások hangsúlyozása és a hibák háttérbe szorítása, a bőr ápolása, állapotának javítása és a bőröregedés késleltetése. A kozmetika képesítéshez kötött szolgáltatóipar. A kozmetikus foglalkozhat az egészséges arc és test ápolásával, kezelésével, masszírozásával, szépséghibák elfedésével és megszűntetésével, valamint kozmetikai készítmények előállításával és forgalomba hozásával. A bőr gyógyítása nem tartozik a kozmetika tárgykörébe!
Több ezer éves múltra vezethető vissza a szépségápolás, kozmetika kialakulása. Már az ókori Egyiptom embereinek is fejlett kozmetikai kultúrájuk volt, és tudatos testápolást folytattak. Felismerték, hogy a tisztaság és a rendszeres fürdés a gondos testápolás alapja. Illatos olajokkal kenték a bőrüket, ápolták a körmüket, a szemkörnyéküket és festették a hajukat. A fog- és szájápolásra is nagy hangsúlyt fektettek. A test- és szépségápolás természetesen általában a ranghoz kötődött.
A testápolás, a kozmetika az akkori kereskedőknek köszönhetően eljutott a görögökhöz és a rómaiakhoz is, akik továbbfejlesztették. Igen fejlett volt a testkultúrájuk, rendszeres volt a sport, a fürdőzés, a helyes életmód. Használták orvosaik javaslatára az olívaolajat, a ricinusolajat, a különböző állati zsírokat. Méhviaszból, mandulatejből készítettek kozmetikai termékeket. Ismerték a hajfestést, a szőkítést, amelyet borkővel, timsóval, hamulúggal végeztek. Használtak fogkefét, és műfogakat is készítettek elefántcsontból vagy aranyból.
A középkorban a testkultúrára kevés gondot fordítottak. A kereszténység terjedése miatt a gyakori fürdőzés, a test ápolása bűnös világi hívságnak számított. A nagyfokú tisztátalanság következményeként pusztító járványok léptek fel.
A reneszánsz (XV-XVI. század) korban újra használatba kerültek az ókor kozmetikumai. Parfümöt készítettek, megjelent a púder, bár az illatszerek elsősorban azért készültek, hogy elnyomják a kellemetlen testszagot.
A XVIII. század végétől újra a természetesség lett a divat. Leszoktak a túlzott festésről, illatosításról.
A XIX. században előtérbe került az egészségügy fontossága, amely lendületet adott a kozmetika fejlődésének.
A mai kor embere egészségi és esztétikai szempontból egyaránt ápolja és szépíti a testét. A kozmetikai készítmények gyártása alapvetően az orvostudomány kutatásaira, véleményére, tapasztalataira épül, illetve azokra alapoz. Ma már fő követelmény a szépítőszereknél is a testápoló hatás, és az, hogy egészségre káros anyagok ne kerüljenek a készítményekbe.
Kérjük jelezze a hirdetőnek, hogy a Kézikönyvünk oldalán találta meg a hirdetését!